Për të 26 herë, Tirana fiton Kampionatin Shqiptar të Futbollit

Tirana ka ngritur sot trofeun e 26 të fituesit të Kampionatit Shqiptar të Futbollit. Kapiteni Hoxhallari ka ngritur trofeun, teksa tifozët pushtojnë fushën

Festë e madhe e bardhebluve, me lojtarët dhe tifozët që kanë hyrë në fushë dhe kanë festuar për të dytën herë brenda këtij sezoni.