Patos/ Ngjarje e rëndë, humb jetën 39-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme, në fshatin Drenie  në Patos.

Një 39- vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti tip zetor që ai po drejtonte ka humbur kontrrollin.

Njoftimi i policisë:

“Sot rreth orës 11:05, në fshatin Drenie, Patos, mjeti tip “Zetor”, me drejtues shtetasin B.T, 39 vjeç, banues në Fier, është përmbysur dhe për pasojë ka ngelur i vdekur drejtuesi i mjetit”.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./apel.media