Pas “Këngës së Hakmarrjes” Pique sfidon Shakirën me një foto me të dashurën e tij

Pasi e mbajti të fshehtë identitetin dhe lidhjen e tyre, futbollisti në pension dhe ylli i Barcelonës, Gerard Pique , më në fund publikoi një foto ku me të dashurën e re që tradhtoi nënën e dy fëmijëve të tij dhe këngëtaren kolumbiane Shakira e cila kjo e fundit i vuri në shënjestër me të. kenga e fundit.

Shakira, 45 vjeç, u nda nga Pique, 35 vjeç, në qershor 2022, pas një lidhjeje 12-vjeçare .

Pique ka postuar të mërkurën në llogarinë e tij në Instagram një foto me të dashurën e tij Clara Chia , 23 vjeçe, për ta bërë “zyrtare” lidhjen e tyre.