Afërdita takohet me yjësinë Bungula, çfarë pritet të ndodh/ Parashikimi astrologjik nga Meri Shehu

Ndjenja e sigurise dhe e pasigurise eshte shume e forte.
Aferdita ne fund te shenjes se Akrepit eshte ne graden e fundit te kesaj shenje.
Nje planet ne fund te nje shenje mbart karakteristikat e kesaj shenje shume forte. Prandaj diten e sotme do ta shohim si fundin e nje periudhe me shume instikte pasione te forta dhe dobesie dhe frike.


Sot Aferdita takohet edhe me yjesine e qendrueshme Bungula e cila ne kemben e majte ka nje ngjyre portokalli.
Mund te kemi ngritje ne detyre por edhe shume armiqesi xhelozi dhe humbje e sakrifica.
Bungula tregon nje pike me rendesi te dyfishte dhe ne jeten personale mund te kete nje ndryshim te papritur dhe perballje dhe ndarje.
Dashi
Sot do kaloni nje dite ku shume ndjenja do ti keni te trazuara nga xhelozia dhe pasiguria Kjo ne planin personal mund te sjelle probleme Ne ceshtjet ekonomike ndoshta nje investim te veshtire
Demi
Nje marrdhenie juaja personale peson papritur nje ndryshim qe sjell nje debat ose nje ndarje dhe ju merrni valixhen dhe ikni nga situata e krijuar qe eshte me e forte se ju
Binjaket
Jeni ne nje moment ku nje joshje apo pasion per dike qe ju lidhte puna do kthehet ne bumerang ne jeten tuaj dhe do ju lej bosh me largimin qe do bej nga ju
Gaforrja
Jeni ne fazen qe prisni nje pergjigje nga vetja apo nga partneri juaj ne cift se si do vazhdoni ketej e tutje Do jeni bashke apo do ti ndani gjerat nje here e mire Nes ejeni femer keni tendencen te largoheni nga kjo marrdhneie
Luani
Per momentin gjerat duket sikur do marrin nje fund ne nje ceshtje familjare qe ju kishte stresuar dhe ngarkuar me shume pergjegjesi Sot mund te vendosni te largoheni nga keto pergjegjesi
Virgjeresha
Qellimet e forta sot do ti ndjeni si uthulla e forte qe prish enen e vet pasi do kerkoni me shume llogari dhe kritike sesa duhet per tu arritur nje pune apo nje sipermarrje personale
Peshorja
Do keni nje frike se nuk mund ta merni me lehtesi ate qe ju perket megjithese afatet jane shume te limituara dhe kjo eshte dita e fundit e perfitimit ekonomik e personal Keshtu qe ne nje moment ju duket sikur do terheiqeni nga nje ceshtje e rendesishme
Akrepi
Ndjeheni shume vetvetja por me te gjitha inatet dhe instiktet te mbledhura se bashku Do donit me shume epresi ekonomike qe te mposhtni friken dhe pasigurine ose do ta lini punen qe beni
Shigjetari
Ndjeheni shume te bllokuar ne diten e sotme dhe aspak optimist Sot mund te jeni nje armik i keq dhe aspak nje shok i mire ashtu sic jane mesuar tju njohin dhe kjo per shkak se ndejehni si te kryqezuar
Bricjapi
und tju dirrojne edhe sot ne lidhje me kerkesat dhe sjelljen tuaj pak me arrogante dhe dominante Por nese sot nuk ju hapin deren e miqesise e keni humbur pergjithmone
Ujori
Karriera dhe dominimi i figures suaj do behet nje qellim qe edhe mund tju fus ne nje rruge te lodhshme duke u marre edhe me njerez qe nuk ja vlejne per tu ndjere superior
Peshqit
Nese jeni mesuar ne ujra te pastra sot do ta keni te veshtire te notoni ne ujra te ndotura dhe te rrezikshme Varet nga ju nese do rrini apo te ikni nga ambjenti i krijuar perreth jush .