Parashikimi Astrologjik nga Meri Shehu


Dashi
Sot ju do keni nje mareveshje ekonomike e cila duhet shfrytezuar Ne dashuri do keni nje takim !
Demi
Per ju situata do permiresohet dhe do keni ndryshime pozitive ne jeten tuaj Ne shoqeri keni fat dhe ne dashuri
Binjaket
Sot mund te realizoni nje bisede sqaruese ose te ndryshoni komplet drejtim ne punen tuaj !Jeta erotike nuk premton shume !
Gaforrja
Per ju nje komunikim me jashte ju bene te ndjeheni me te sigurt ne nje plan te afert !Dikush ju vjen nga large !
Luani
Sot kemi gjera me pozitive per te diskutuar por edhe nje ndarje e hapur duke i lene hapesire dhe afat nje lidhjeje ne krize
Virgjeresha
Sot do ndjeni se keni arritur disa pune dhe tani dicka duhet te fillon ti prishni nga e para !Kujdes shplodhuni njehere !
Peshorja
Mas shume kohesh do arrini te beni nje marreveshje pune e cila do zgjasi ne kohe !
Akrepi
Mundesi te mira kontaktesh dhe punesh ju presin ne diten e sotme !Dashuria ulet kembekryq prane jush !
Shigjetari
Nje ceshtje apo bisede familjare sot behet shume interesante dhe e rendesishme !Kjo ju merr gjithe diten !
Bricjapi
Ka kohe qe prisni nje takim apo mundesi per te rregulluar dhe sqaruaj pozicionin tuaj ne nje ceshtje shoqerore fhe erotike !
Ujori
Mjndesisht sot te largoni njerzit qe ju kane bere konfuz dhe futur ne grindje me te afermit tuaj
Peshqit
Jeta sor do jete e bollshme me ju duke ju sjell shume mundesi te reja ne planet tuaja !Do keni nje takim erotik.