Parashikimi Astrologjik nga Meri Shehu


Dashi
Sot do merreni me nje ceshtje ekonomike e cila qendron shume kokeforte !
Demi
Duhet te mbani tone te qeta dhe pa rene ne sy sot pasi cikloni kalon afer jush !
Binjaket
Rendesia e dites se sotme eshte e madhe pasi do varet e ardhmja e diteve ne vazhdim !
Gaforrja
Duket se i keni gjerat nen kontrroll por duhet ti shikoni me kujdes planet e ketyre diteve !
Luani
Nje veshtiresi ne lidhje me punen sjell kjo hena ne Dem akoma edhe ne diten e sotme !
Virgjeresha
Nje ceshtje pune do ju ngarkoj kesaj jave !Por ju me mendjen tuaj mund ta kaperceni !
Peshorja
Dikush nga familja do kete nevoj per ju keto dite !Pergatituni te jeni ne lartesine e duhur !
Akrepi
Sot ka tension dhe perballje qe vjen nga e kaluara dhe ngjarje qe kane ndodhur !Ruani qetesine !
Shigjetari
Duhet te rregulloni te gjitha gjerat qe i keni lene ne mes te rruges dhe pa u dhene drejtim !Por mos luani me durrimin e njerzve qe ju duan !
Bricjapi
Sot do keni nje propozim ne jeten personale ose nje propozim ne nje bashkepunim !
Ujori
Ceshtje te nje shtepie spo problemi familhar do dalin dot perpara per tu zgjidhur !
Peshqit
Dita e dotme nuk djell qetesine qe keni nevoj !Perpiquni te jepni edhe ju kontributin tuaj per ti qetesuar gjerat !