Parashikimi Astrologjik dt 30 Korrik 2022 nga Meri Shehu


Dashi
Jeta personale sot ka problrme Ekonomia e mjegulltte dhe detyrimet apo pergjegjesit duken te larta !
Demi
Vazhdojne disa ceshtje shtepie qe ju lodhin Por duhet te beni zgjedhje me sa me pak risk ne kete aspekt !
Binjaket
Kujdes sot tek prapaskena qe mund tju behen ! Disa ceshtje do kene veshtiresi derisa te gjendet nje zgjidhje !
Gaforrja
Nje ceshtje ekonomike vaxhdon tju shqetesoj Ka filluar qe dje kjo renie e papritur !Mos beni debate me shoket apo miqte!
Luani
Do keni veshtiresi te mirekuptoheni me njerzit e afert te ambjentit tuaj Kurse ata me te largetit do kene shume kerkesa ndaj jush !
Virgjeresha !
Do thuhen gjera te pakendshme prapa kraheve tuaja Perpiquni te mos i jepni shkas !Sot doni te largoheni nga dicka qe ju lodh !
Peshorja
Deri ne mbremje duhet te keni arritur qelimet tuaja dhe duhet ta beni patjeter !Shfrytezoni mire kohen dhe vendin !
Akrepi
Nuk pritet te jete fundjava me e qete per ju Por sidoqofte merruni me planet dhe ceshtjet tuaja pa i dhene rendesi te tjerave !
Shigjetari
Ne pjesen ne te madhe te dites nuk do keni pasoja ,vetem nese beni ndonje gafe te madhe !Kjo mund te ndryshoj !
Bricjapi
Sot ceshtjet ekonomike si perfitimet dhe detyrimet do jene ne qender te bisedave dhe levizjeve tuaja Kujdes pronesite !
Ujori
Te tjeret mund ta kene me shume ne dore per te thene fjalen e fundit pir ju nuk dhuroni aspak nga gjerat tuaja !
Peshqit
Sot do ndjeheni jashte natyres tuaj pasi ju duhet te punoni dhe te beni pune te prapambetura !Cdo gje do ju duket e tepert dhe e nerzishme !
Per parashikime personake
Tel
00355672352532