Oriola Marashi publikon rezultatin e testit të Covid-19

Pandemia e Covid-19 është tashmë prej muajsh tema kryesore në çdo redaksi lajmesh, rrjete sociale apo kafene.

Koronavirusi ka pushtuar botën dhe ka infektuar deri më tani milionë njerëz. Nëse një person del pozitiv, patjetër duhet t’i bëhet tamponi një personi që ka patur kontakt me të.

E si duket modelja e njohur Oriola Marashi e frikësuar ka bërë testin e Covid-19.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale përgjigjen e testit dhe fatmirësisht ka rezultuar negative.

covid.png