Operacion antidrogë në Tiranë/ Sekuestrohet heroinë dhe armë zjarri, shoqërohen disa persona

Policia e Tiranës ka kryer disa operacine të njëpasnjëshme për goditjen e grupeve kriminale që merren me trafikimin e lëndëve narkotike.

Sipas informacioneve nga uniformat blu gjatë operacionit në mbrëmjen e djeshme, janë shoqëruar disa persona.

Policia ka sekuestruar një sasi të konsiderueshme të lëndëve narkotike, heroinë, armë zjarri dhe sende të tjera.

Burimet bëjnë të ditur se operacioni antidrogë vijon akoma./apel.media