Nxirret e vdekur balerina nga hotel “Mira Mare” në Durrës

Një vajzë është nxjerrë e vdekur nga hotel “Mira Mare” në Durrës.

Vajza, identiteti i të cilës nuk dihet ende, punonte si balerinë një lokal tallavaje.

Ndërkohë brenda hotelit vijojnë të jenë edhe katër persona të tjerë, njëri prej të cilëve është gjallë.
Ai ka mbajtur komunikim me personat e tjerë jashtë dhe ka deklaruar se një prej personave që është nën rrënoja është i pajetë, por kjo gjë nuk është konfirmuar ende. Operacioni për shpëtimin e tyre po vazhdon prej më shumë se 10 orësh./apel.media