Njihuni me portetin e vajzës së Besit dhe të Xhensilës

Me 20 nëntor ishte premiera e filmit të aktorit Bes Kallaku.

Në premierë ishin të ftuar shumë personazhe të njohur nga bota e televizionit dhe jo vetëm, por vëmendjen më të madhe e tërhoqi vajza e Besit dhe e Xhensilës, Ajka.

Në foton e publikuar nga Xhensila, ata shfaqen të lumtur pranë vajzës së tyre.

‘’Se ne e deklaruam që jemi fanset më të flakta. Besi ynë sa shumë krenarë që jam ndierë, e sa shumë o të ndihet krenare bija jote për ty’’,- shkruan Xhensila

Kujtojmë që kjo është hera e parë që ata zbulojnë portretin e vajzës./apel.media