Ngjarja e Astirit – ndërron jetë 28 vjeçari që u plagos me 3 plumba

Nga ngjarja e rende qe ndodhi tek nje lokal ne zonen e Astirit ne Tirane, tashme mesohet se ka nderruar jete i riu qe fillimisht u plagos. Behet fjale per 28 vjecarin te cilit ende nuk i dihet emri po...
Ngjarja e Astirit – ndërron jetë 28 vjeçari që u plagos me 3 plumba
Foto: Ngjarja e Astirit – ndërron jetë 28 vjeçari që u plagos me 3 plumba

Nga ngjarja e rende qe ndodhi tek nje lokal ne zonen e Astirit ne Tirane, tashme mesohet se ka nderruar jete i riu qe fillimisht u plagos. Behet fjale per 28 vjecarin te cilit ende nuk i dihet emri por policia po punon per identifikimin e tij.

Fillimisht Apel sipas burimeve ne vendngjarje ka konfirmuar se u plagos me 3 plumba, por tashme mesohet se nuk ka mundur t’u rrezistoje plageve te marra ne kete atentat.

Djali 28 vjec ka qene ne shoqerine e nje vajze kur vrasesi e ka thirr dhe e ka goditur me arme. Policia po punon ne pisten e hakmarrjes dhe ne zbardhjen e ngjarjes se rende. /old.apel.media