Në pritje të një fëmije të dytë? Adelina Tahiri ndan me ne lajmin e ëmbël

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë rreth një viti më parë. Mesa duket ajo është në pritje të një fëmije të dytë. Vetë këngëtarja ndau në InstaStory një video që na bëri të gjithëve të dyshojmë.

Teksa ishte në një club nate me miqtë e saj, ajo tregon me dorë barkun e rrumbullakosur ndërkohë që kërcen.

Megjithatë, këngëtarja s’ka bërë ende asnjë deklaratë lidhur me shtatzëninë e saj të dytë dhe mbetet të presim për një konfirmim./apel.media