Ndeshja me Ishujt Faroe, Rama krah Dukës në stadium

Ndeshja e sotme e Kombëtares kundër Ishujve Faroe ka bërë kryeministrin Edi Rama dhe Armend Dukën bashkë në stadium. Nga fotot e mëposhtme, Rama shihet krah Dukës në këmbë.

Ndërkohë që bashkëshortja e tij Linda dhe djali Zaho janë më të mënjanuar duke shijuar festën e tifozëve. Ata nuk kanë ngurruar të marrin dhe vetë pjesë në festë, duke lavëvitur qesën e zënë që kanë në duar.