Tragjike/ Ndahet nga jeta artisja e njohur Hueyda El Saied

Është ndarë nga jeta në moshën 46-vjeçare artisja e njohur Hueyda El Saied.

“Fax news” shkruan se këngëtarja vuante nga një sëmundje e rëndë, betejë të cilën nuk e ka fituar duke mbyllur syt përgjithmonë.

Hueyda ka qenë një personazh shumë i dashur dhe karizmatik për të gjithë shqiptarët.

46-vjeçarja kishte një djalë, ndërsa prej disa kohësh jetonte në Luksenburg së bashku me partnerin e saj.