Moti për ditën e sotme, 22 korrik 2021

Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 12 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rritje.