Moderatorja e njohur publikon një foto, dhe jep një mesazh për të gjithë

Moderatorja e njohur Arjola Shehu ka publikuar së fundmi një foto ku shihet në avion me nje fletore në dorë e cila po shkruan. “Instagrami” është kthyer në një nga rrjetet sociale më të përdorura.  Sh...

Moderatorja e njohur Arjola Shehu ka publikuar së fundmi një foto ku shihet në avion me nje fletore në dorë e cila po shkruan.

“Instagrami” është kthyer në një nga rrjetet sociale më të përdorura.  Shumë foto të vipave nuk hidhen pa u edituar dhe pa i rregulluar me detaje.  Por moderatorja e njohur Arjola Shehu, ka zgjedhur të publikojë një foto mjaft spontane, duke dhënë edhe një mesazh që ka shkruar në foto.

“Në gjithë larminë e fotove të bukura që qarkullojnë në ‘Instagram’, herë të fotoshopuara e herë të zbukuruara, unë sot vendosa të nxjerr një foto të papërpunuar, por që më përshkruan më mirë se çdo gjë tjetër…Kjo jam unë! Ndoshta një ditë do e shihni dhe ju. Foto është bërë pa dijeninë time, ndoshta prandaj më pëlqeu aq shumë”, përfundon ajo./old.apel.media