Modelja e njohur Kejvina Kthjella me një tjetër fotosesion ku spikat me elegancën

Modelja e njohur Kejvina Kthjella ka realizuar një tjetër fotosesion në të cilën padyshim fokusi ishte te format e saj seksi të trupit.

Sipër imazhe që ndau në llogarinë e saj në Instaagram ku numëron mbi 700 mijë ndjekës, Kejvina pranoi komente të shumta nga ana e miqve dhe fansave të saj.

Theksojmë që fotot e reja të modeles nga Shqipëria janë realizuar në Punta Cana, atje ku ajo ka qëndruar kohëve të fundit.