Modelja bukuroshe Trejsi Sejdini njofton se do të largohet nga Shqipëria

Bukuroshja dhe modelja shqiptare Trejsi Sejdini është një nder modelet më të komentuara shqiptare.

E ftuar në një emision televiziv ajo ka njoftuar se së shpejti do të largohget nga vendi, sepse ka marrë oferta pune mjaft të mira

“Së shpejti unë do bashkohem më agjencinë e cila ndodhet në NewYork. Është surprizë akoma. Së shpejti do e shpërndaj dhe në Instagram kontratën e firmosur. Tani në javën e parë të janarit, kam biletën për Neë York. Ju uroj sa më shumë fat gazetarëve, të më rrini si paparaca para shtëpisë sime, të prisni momentin që Trejsi të bëjë një skandal, por jo dhe shumë gjatë, sepse për një javë më në fund do shpëtoj”, u shpreh modelja.

Shpresojmë se më në fund ajo do të shpetojë nga skandalet e do të rrijë në qetësi. /apel.media