“Mirë se erdhe”/ Pas operacionit, aktori Genci Fuga shfaqet me kolegët

Në fund të muajit korrik, aktori i njohur Genc Fuga pësoi një goditje në tru dhe iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale urgjente në një spital privat në Tiranë.

Pas problemeve me shëndetin, duket se Genc Fuga ia ka dalë dhe sot gëzon shëndet të plotë.

Aktor i njohur, është shfaqur mes kolegëve dhe miqve pas ndërhyrjes kirurgjikale rreth një muaj më parë, pasi pësoi goditje në tru.

‘Me Genci Fugën, kolegun e mikun e mirë duke festuar për jetën! Mirëse erdhe Genc!’- shkruan deputetja Taulanda Jupi.