Mes puthjesh e përqafimesh, Romeo i dedikon fjalët romantike Jonida Maliqit

Aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj, ka ndarë me ndjekësit një foto romantike me këngëtaren Jonida Maliqi.

Teksa shijon detin malazez krah personit të zemrës, Romeo shkruan se: “Paqja është premtimi që ti mban”.

Lidhja e tyre është shumë e përfolur dhe e komentuar.

Prej disa kohësh, Jonida dhe Romeo kanë ndarë momente të ndryshme me ndjekësit, duke treguar se shumicën e kohës e kalojnë pranë njëri tjetrit.

APEL.MEDIA