Më në fund/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha “vënë kurorë”

Pas më shumë se 10 vite dashuri, Berisha e Mevlani kanë kurorëzuar sonte në një ceremoni, dashurinë.

Çifti i kanë thënë po njëri-tjetrit ne prani te miqve.

Ceremonia e dasmës ka nisur që në orën 17:00 me një koktej për të ftuarit, ndërsa blogerja e njohur ka mbërritur me një mjet ‘vintage’ të markës ‘Lincoln’, të viteve 60’të.

Me heret vjehrri saj, Sali Berisha, përmes një postimi në Facebook, ka uruar çiftin.