Mayweather i bën 2 dhurata “të vogla” vetes

Floyd Mayweather, pas deklaratës mirënjohëse ndaj vetes për kryesimin e listës si sportisti më i paguar i dekadës, ka vendosur ta shpërblejë veten duke bërë pak “shopping”. “Mr. Mone...
Mayweather i bën 2 dhurata “të vogla” vetes
Foto: Mayweather i bën 2 dhurata “të vogla” vetes

Floyd Mayweather, pas deklaratës mirënjohëse ndaj vetes për kryesimin e listës si sportisti më i paguar i dekadës, ka vendosur ta shpërblejë veten duke bërë pak “shopping”.

“Mr. Money” ka shtuar në koleksionin e tij një Rolls Royce Cullinan 2020, dhe një Bentley Continental Gt Mulliner 2020.

Mesa duket, babagjyshi paska shpenzuar shumë para për festat e fundvitit. /old.apel.media