Martohet modelja e famshme, pamje nga dasma

Është martuar modelja e njohur e ‘Victoria Secret’, Devon Windsor me partnerin e saj Johnny Dex Barbara.

Dasma u bë në Bahamas me një organizim madhështor, ku morën pjesë shumë personazhe VIP.

Modelja shkëlqente e gjitha veshur me fustanin e bardhë elegant, me flokët e lëna të lëshuara dhe me një grim të lehtë.

Pas dasmës, ata kanë shkuar në muaji mjalti në ishujt St,Barts, ku ajo ka publikuar një foto, tashmë bashke me bashkëshortin që pozojnë pranë detit, por ajo çka vihet re është se mbrapa  rroba banjove të  saj është i shkruar mbiemri i burrit të saj.

Devon dhe Johnny janë në një marrëdhënie prej 3 vitesh./apel.media