Makina përplas kalimtarin pranë QSUT-ës

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Qendrës Spitalore Universitare “ Nënë Tereza”.

Është raportuar se një person ka qenë duke kaluar rrugën përmes makinave dhe është përplasur nga një mjet tip Mercedes Benz dhe ka mbetur i plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për zbadhjen e plotë të saj.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore./apel.media