Makina humb kontrollin: Plagoset rëndë e moshura

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Vlorë.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka mbetur e plagosur rëndë një e moshuar.

Nuk ka ende informacion nëse e moshuara ndodhej në makinën e aksidentuar, apo është përplasur gjatë momentit që po kalonte rrugën.

E moshuara është dërguar menjëherë në spital./apel.media