Ledri Vula, ndërpret bashkëpunimin me menaxherin e tij

Ledri Vula është padiskutim një prej këngëtarëve më të suksesshëm në vendin tonë.

Këngët e tij marrin mijëra klikime, dhe padiskutim ata kthehen në hite.

Së fundmi flitet se këngëtari i ka dhënë fund bashkëpunimit me menaxherin e tij Faton Shoshi. Ky i  fundit kujdesej për ccdo dalje televizive apo dhe për  koncertet e zhvilluara në këngëtari.

Burime nga ‘Lajmi.net’ bëjnë të ditur se tani e tutje këngëtari do ta menaxhojë vetë karrieren  e tij duke nisur si  një këngëtar i pavarur./apel.media