Ledri dhe Dua me pushime bashkë, dalin pamjet

Ledri dhe Dua Lipa mesa duket do festojnë bashkë këtë vit.

Është koha e festave të fundvitit, dhe këtë periudhë shumica e artistëve e shfrytëzojnë për të kaluar pushimet me familjarët e tyre.

Dyshja kanë udhëtuar në Amerikë dhe natën e së dielës e kanë kaluar së bashku, bashkë me familjet e tyre.

Ishte babai i Duas ai që ndau një fotografi në Instagram ku shihen edhe Singullar dhe Drin Zatriqi, ish menaxheri i ‘Baba Stars’ dhe këtë foto më pas e ri publikoi Ledri./apel.media