Lajmi i Fundit/ Aksident në Golem

Një aksident është raportuar pak minuta më parë në Aksin rrugor Kavajë- Plepa, në Golem.

Sipas informacioneve nga ky aksident nuk është raportuar për pesona të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbulimin e shkaqeve të këtij aksidenti.