LAJM I FUNDIT/Ngjarje e rëndë, gjendet një person i pajetë

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është gjetur trupi i pajetë i një personi tek zona e “Brrylit”, Tiranë.

Viktima i përket gjinisë mashkullore.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit./apel.media