Lajm i fundit: Ibrahimoviç ka pranuar rikthimin tek Milan

Sipas Sky Sports dhe të përditshmes Di Marzio, thuhet se Zlatan Ibrahimoviç ka rënë dakord për një rikthim në Itali si lojtar i Milanit.

Suedezi sapo ka mbyllur aventurën e tij me LA Galaxy dhe aktualisht është pa një skuadër, kështu që klubi “Rossonero” duket se si dhuratë për festat e fundvitit, do të marrin këtë makineri golash, magjistarin “Ibra Kadabra”. /apel.media