LAJM I FUNDIT/ Zbulohen dy shuma të parave të grabitura në Rinas

Pas grabitjes së ndodhur në Rinas në prill të këtij viti, policia  ka  zbuluar ditën e sotme dy shuma parash . Mësohet se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli. Ndërkohë,...

Pas grabitjes së ndodhur në Rinas në prill të këtij viti, policia  ka  zbuluar ditën e sotme dy shuma parash .

Mësohet se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli.

Ndërkohë, një shumë tjetër i është gjetur babait të Renaldo Sulës.

Gjykata ka pranuar kërkesën e prokurorisë për marrjen e kampionit për të bërë analizën e ADN për Elton Piklin dhe Oltian Veselin./old.apel.media