Lajm i fundit/ Vlorë, gjendet i vdekur 34 vjeçari, ja emri…

Gjatë orëve të para të mengjesit te sotëm , është gjetur i vdekur në rrugë një 34-vjeçar. Viktima  me iniciale K.D , është dërguar në Morgun e spitalit rajonal të qytetit të Vlorës. Viktima është gjet...

Gjatë orëve të para të mengjesit te sotëm , është gjetur i vdekur në rrugë një 34-vjeçar.

Viktima  me iniciale K.D , është dërguar në Morgun e spitalit rajonal të qytetit të Vlorës.

Viktima është gjetur në lagjen “11 Janari”.

 

Ai është Kreshnik Dashaj dhe nuk ka shenja dhune në trup.

Policia dyshon vdekje për shkaqe shëndetësore

Informacioni i policisë

Vlorë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Kushtrimi” Vlorë, pranë kupolës së avionave është gjetur i shtrirë në tokë i pajetë shtetasi K.D., 34 vjeç.

Nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Dyshohet se vdekja mund ti ketë ardhur nga ndonjë arrest kardiak pasi ka patur probleme me zemrën./old.apel.media