Lajm i fundit/ Aksident i rëndë, ndërron jetë 17 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes   rreth orës 22:00. Në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete dhe për pasojë viktimë ka mbetur një 17-vjeçar. Shtetasi me inicialet K. V....

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes   rreth orës 22:00. Në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete dhe për pasojë viktimë ka mbetur një 17-vjeçar.

Shtetasi me inicialet K. V., ka humbur jetën në spital. Ndërkohë për ndihmë mjekësore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë ,por jashtë rrezikut për jetën.

 Policia  ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit./old.apel.media