Kujtuat se Rama harroi t’u uronte Shën Valentinin? GABUAT- Ja çfarë zgjodhi për ditën e dashurisë

Kujtuat se Rama harroi të uronte Shën Valentinin shqiptarëve, por jo.

Kryeministri ka zgjehdur Nënë Terezën për këtë festë.

Ai ka sjellë në vëmendje një nga shprehjet e Nënë Terezës për dashurinë duke tërhequr vëmendjen gjithëkujt se ndjenja është e shenjtë dhe ushqyese për shpirtin./apel.media