Kryetari i PD vazhdon “Rrugëtimin për Shqipërinë”: Sot me bizneset e sipërmarrjet në Durrës

Kryedemokrati  Lulzim Basha  do të jetë sot në Durrës për të vijuar turin e tij “Rrugëtimi për Shqipërinë”.

Në rrjetin social facebook Basha ka postuar se në rrugëtimin për Shqipërinë , do  të takohet me bizneset prodhuese dhe sipërmarrjen. Takimi, në të cilin kreu i PD do të ketë një bashkëbisedim me bizneset e autostradës Tiranë-Durrës do të nisë në orën 11:00.

Postimi i tij:

“Rrugëtimit për Shqipërinë🇦🇱 i bashkohen sot bizneset prodhuese dhe sipërmarrja

Ju ftoj të më ndiqni pas pak, në orën 11:00, në një bashkëbisedim me bizneset e autostradës Tiranë-Durrës”, shkruan Basha në “Facebook”./apel.media