Kryeministri Rama humbi nënën/ Presidenti Meta i dërgon mesazh ngushëllimi (FOTO)

Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit, znj.Aneta Rama.

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet familjes Rama për humbjen e madhe.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!”, shkruan Presidenti Meta.

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.U prehtë në paqe!

Gepostet von Ilir Meta am Samstag, 1. August 2020