Kryeministri merr pjesë në ndeshjen e kombëtares/ Tifozët brohorasin “Rama ik”

Mbrëmjen e djeshme u luajt ndeshja e parë në stadiumin “Air Albania”, midis Shqipërisë dhe Francës.

Pavarësisht se tifozët kishin shkuar në stadium për të parë ndeshjen, nuk qëndruan indiferend as ndaj politikës.

Përmes një video të shpërndarë në rrjetet sociale ata brohorasin “Rama ik”, duke e vendosur në një situatë të sikletshme Kryeministrin.

Rama ka qenë i pranishëm në stadium sëbashku me bashkëshorten e tij Linda Rama dhe djalin e tij, Zaho.

Ata kanë bërë tifo për kombëtaren, por siç duket pjesëmarrësit në stadium kanë shfrytëzuar praninë e tij për t’i thënë edhe njëherë “Rama ik”./apel.media

Shperthen stadiumi “Rama ik”! Edvin Mafia mbush poturet! Atij i ngrin buzeqeshja . Qindra forca plicore futen ne Stadium. Nderim tifozeve Kuq e Zi!! sb

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 17. November 2019