Konfliktet për pronën/ Dhunohet biznesmenia nga Lazarati

Një biznesmene është dhunuar ditën e sotme në Lazarat, nga persona të paidentifikuar.

Sipas informacioneve gruaja është Lavdije Buzheri nga Kordhoca.

Shkaku i ngjarjes mësohet të jetë bërë një konflikt për pronën. Biznesmenia Buzheri ka marrë disa dëntime në kokë dhe për momentin ndodhet në spital duke marrë ndihmën e nevojshme mjekësore./apel.media