Këngëtarja seksi përveç fytyrës grimon edhe këtë pjesë të trupit

Një nga këngëtaret më seksi të estradës Nora Istrefi, ka publikuar një foto ku duket mjaft joshëse dhe tërheqëse .

Në foto vërehet një detaj, I cili lë shumë për të dëshiruar.

Nora, përpos fytyrës, ka grimuar edhe gjoksin, pasi vërehet i njëjti shkëlqim, si në gjoks, ashtu edhe në faqe.

Gjithsesi fotoja është mjaft e arrirë dhe tejet seksi./apel.media