Këngëtarja me famë e pranon publikisht: Jam e dashuruar

Këngëtarja e talentuar dhe mjaft e njohur për publikun , Enca vazhdon të jetë e përfolur si për karrierën, ashtu edhe për jetën private.

Çdo lëvizje që ajo bën në rrjetet sociale kthehet në lajm dhe kështu ka ndodhur edhe me një postim të fundit që ka bërë

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila aktualisht po bën xhirimet e videoklipit të ri ka befasuar me deklaratën  fundit që ka bërë.

“Jam dashuruar!”, ka shkruar sipër një fotografie që ka postuar gjatë xhirimeve, ndërsa nuk dihet nëse këtë e ka bërë sa për të tërhequr vëmendje, apo vërtet ajo tashmë e ka gjetur princin.

Enca ka paralajmëruar se në ditët e para të nëntorit do të publikohet kënga e re me një videoklip.