Këngëtarja Elvana Gjata sërish në krahët e…

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është përfolur shumë kohët e fundit si fituesja e mundshme e Festivalit të RTSH-së së këtij viti. Ndërsa nga ana e saj nuk kemi ende një prononcim për këtë çësht. Pas ...

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është përfolur shumë kohët e fundit si fituesja e mundshme e Festivalit të RTSH-së së këtij viti.

Ndërsa nga ana e saj nuk kemi ende një prononcim për këtë çësht.

Pas disa hiteve të suksesshme në gjuhën angleze si “Forever is over”, “Shade” apo “Off guard” me producentin Poo Bear dhe rikthimit me muzikë shqip, ajo duket ka fluturuar sërisht në LA për projekte të reja

. Ka qënë Poo Bear ai që ka publikuar një foto në studio ndërsa punon me këngëtaren shqiptare. Nuk e dimë nëse kënga ka të bëjë me Festivalin e Fundvitit apo jo, por mezi po e presim projektin e ri të Elvanës./old.apel.media