KATEGORIA E PARË / JAVA 19, njihuni me resultatet


Temitope rikthen Skënderbeu në krye të renditjes, Saliaj i jep fitoren e parë Ndreut si pukjan, Lushnja përmbys Korabin, Besa “shkatërron” dhe fundos Turbinën, Orikumi mposht Besëlidhjen në sfidën direkte, Marcos i jep tri pikët Burrelit

𝙎𝙠𝙚̈𝙣𝙙𝙚𝙧𝙗𝙚𝙪 1⃣-0⃣ 𝙏𝙤𝙢𝙤𝙧𝙞
⚽: Temitope 15’

𝙏𝙚̈𝙧𝙗𝙪𝙣𝙞 1⃣-0⃣ 𝙁𝙡𝙖𝙢𝙪𝙧𝙩𝙖𝙧𝙞
⚽: Saliaj 70’

𝙇𝙪𝙨𝙝𝙣𝙟𝙖 3⃣-2⃣ 𝙆𝙤𝙧𝙖𝙗𝙞
⚽: Canka 36’, 56’, Pepa 57’ / Keko 40’, Beshiraj 52’

𝘽𝙚𝙨𝙖 5⃣-1⃣ 𝙏𝙪𝙧𝙗𝙞𝙣𝙖
⚽: Perja 5’, 25’, Hoxha 21’, 62’ (p), Onuh 30’

𝙊𝙧𝙞𝙠𝙪𝙢𝙞 1⃣-0⃣ 𝘽𝙚𝙨𝙚̈𝙡𝙞𝙙𝙝𝙟𝙖
⚽: Thioub 90’+1’

𝘽𝙪𝙧𝙧𝙚𝙡𝙞 1⃣-0⃣ 𝙇𝙪𝙯𝙞
⚽: Marcos 60’