“Kanë rrëmbyer një person”, telefonata e qytetarit ngre policinë në këmbë

Një telefonate ka mbërritur në sallën operative të policisë së Tiranës ku, dyshohet se një person është rrëmbyer.

Raportohet se personi që ka sinjalizuar policinë në telefon ka denoncuar faktin se ngjarja ka ndodhur në Don Bosko në kryeqytet.

Deri më tani nuk dihen detaje për ngjarjen në fjalë, si dhe fakti nëse kemi të bëjmë me telefonatë të rreme apo jo./apel.media