“Jam e shkatërruar”/ Dua Lipa solidarizohet me shqiptarët

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa solidarizohet me dhimbjen e shqiptarëve.

Ajo ka shprehur mbështetjen e saj ndaj Shqipërisë me anë të një postimi në Instastory.

‘E shkatërruar pas këtij lajmi të tmerrshëm. Zemra dhe lutjet e mia janë me njerëzit e Shqipërisë. Ju dërgoj gjithë dashurinë time në këto kohë të vështira’, shkruan këngëtarja./apel.media