Ja kush është vajza më seksi në showbizzin shqiptar

Ajo cilësohet si një nga femrat më të bukura dhe seksi. Bëhet fjalë pikërisht për ish banoren e BB Françeska Jaçe.

Kjo e fundit prej disa vitesh është tepër aktive në rrjetet sociale duke bërë disa fotosesione mjaft provokuese e seksi.

Françeska nuk nguron të tregojë format bombastike duke marrë kështu shumë pëlqime dhe komente pozitive në Instagram./apel.media