Ilir dhe Monika publikojnë foton dhe japin mesazhin

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e sotëm me një postim në rrjetet sociale, ku pozon bashkë me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi.

Meta bashkë me Kryemadhin iu kanë uruar ndjekësve një fundjavë të mbarë.

“Bashkë me Monën ju urojmë një fundjavë të mbarë”, ka shkruar ish-presidenti krahas fotos në profilin e tij zyrtar.