Horoskopi ditor, 23 nëntor 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Dy planetë ne veçanti do e mbrojnë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Jupiteri do sjelle fat me shumice dhe Venusi do shtoje pasionin dhe emocionet. Beqaret mund te ndihmo...

DASHI 21. mars – 20. prill

Dy planetë ne veçanti do e mbrojnë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Jupiteri do sjelle fat me shumice dhe Venusi do shtoje pasionin dhe emocionet. Beqaret mund te ndihmohen paksa nga Urani, por mund te fillojnë vetëm aventura afatshkurtra, asgjë me shume se aq. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë mire është te mos luani shume me zjarrin sepse mund te digjeni keq.

DEMI 21. prill – 21. maj

Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft harmonike dhe pak e nga pak do arrini t’i zgjidhni te gjitha problemet qe keni pasur. Beqaret do joshen shume nga personat e rinj qe do takojnë dhe do flirtojnë gjithë kohës me ta. Deri ne mbrëmje mund te ketë përparime. Ne planin financiar përgatituni për vështirësi. Mungesa e kujdesit gjate ditëve te fundit do ju sjelle goxha tronditje

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Urani do ju ndihmoje pafundësisht gjate kësaj dite për te zgjidhur te gjitha problemet qe keni pasur me partnerin tuaj. Pasdite do ndiheni me te qete. Beqaret nuk duhet t’iu thonë jo ftesave qe do iu bëhen sepse kane për te humbur mundësi te shkëlqyera. Ne planin financiar do ndërmerrni iniciativa te reja dhe do bëni te pamundurën për ta stabilizuar situatën.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Dite e mbushur me harmoni ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mund te flitet edhe për tema te nxehta dhe do gjenden zgjidhe goxha interesante. Beqaret do kenë shume fat dhe me ne fund do mund ta gjejnë personin me te përshtatshëm. Për financat do jeni gjithmonë te përkujdesur dhe do arrini ta mbani gjithë kohës situatën nen kontroll.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Gjate kësaj dite do jeni me humor shume te mire dhe te gatshëm për te bashkëpunuar fort me partnerin. Ai do ju doje pa dorashka dhe për te ndrequr gabimet do ju përgatisë surpriza emocionuese. Beqaret do i kenë idetë me te qarta dhe do dini kur dhe si te veprojnë. Në planin financiar, Mërkuri do ju beje me te arsyeshëm. Gjendja do vazhdoje te mbetet e kënaqshme.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Merkuri do ua zbukuroje sot jetën tuaj ne çift. Si ju ashtu edhe partneri do i shprehni pafundësisht ndjenjat dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret duhet te jene me te drejtpërdrejtë me personat qe do pëlqejnë dhe nuk duhet te lejojnë qe dikush tjetër t’i tërheqë pas vetes. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme dhe ju duhet te bëni kujdes.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Gjithçka do ece me se miri sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do e respektoni lirinë dhe mendimin e tjetrit dhe do përjetoni emocione te forta. Beqaret do realizojnë plot takime dhe ka mundësi qe pas dikujt te afeksionohen me tepër. Ai mund te jete i shenjës se gaforres ose ujorit. Me shpenzimet do jeni me te matur dhe gjendja do mbetet e kënaqshme ne çdo moment.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Ne planin sentimental asgjë nuk do ece si e kishit menduar sot. Saturni do nxite debate e probleme te njëpasnjëshme. Ne momente te caktuara mund te thoni edhe gjera shume te gabuara. Beqaret do jene mjaft tërheqës e lozonjare kështu qe shume vete do duan t’i kenë pranë. Ne planin financiar do keni disa vështirësi te vogla, por kjo nuk duhet t’iu beje pesimiste. Gjithçka do kaloje shpejt

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Për ju te dashuruarit, lidhja ka për te qene përgjithësisht e trazuar dhe here pas here mund te fryjnë goxha stuhi. Gjithsesi dita nuk do mbyllet keq sepse te dy do pranoni te hapni rruge. Beqaret do jene te lire te bëjnë çdo gjë qe do dëshirojnë e madje mund te fillojnë edhe aventura te çmendura. Sektori i financave do jete i qete dhe do i kryeni pa ju dridhur dora shpenzimet me te domosdoshme

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Dite e vështirë ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne shume raste do jeni te palogjikshëm dhe do thoni gjera shume te gabuara për njeri-tjetrin. Beqaret do ndihen nen presion nga te afërmit ose miqtë dhe mund te hedhin hapa te padëshiruara. Financat do influencohen shume pozitivisht dhe situata ka për te pasur përmirësime mbresëlënëse.

.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Dite rutine ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Shpesh do keni zënka te vogla, por menjëherë me pas do kërkoni falje dhe do dashuroheni me pasion. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare dhe pa ndonjë te ardhme te ndritur. Buxheti do jete i kënaqshëm. Mundohuni qe fillimisht te kryeni shpenzimet me te nevojshme dhe po ju mbeten para te shpenzoni për gjera qejfi

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Dite e mbushur me ndryshime te mëdha do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do bashkëpunoni për gjithçka me partnerin dhe do bëni gjithçka për me te mirën e lidhjes tuaj. Beqaret nuk duhet te ndalen se kërkuari dashurinë sepse ajo mund te shfaqet atëherë kur me pak e presin. Ne planin financiar është koha e duhur për te bere një riorganizim te situatës dhe për te ndërmarrë strategji./old.apel.media