Habit këngëtarja shqiptare: Fansat më duan sepse nuk zhvishem

Këngëtarja nga Kosova, Edona Llalloshi ka zbuluar për herë të parë arsyen se pse njerëzit e duan atë.
Habit këngëtarja shqiptare: Fansat më duan sepse nuk zhvishem

Këngëtarja nga Kosova, Edona Llalloshi ka zbuluar për herë të parë arsyen se pse njerëzit e duan atë.

Gjatë një inteviste të zhvilluar së fundmi me kolegen e saj Adelina Ismajli, artistja ndër të tjera tregoi se fansat e duan atë sepse nuk zhvishet.

“Është shumë interesante që shpesh herë me Milotin qeshin, nëpër aeroporte përshembull më ndalin njerëzit dhe më thonë ‘A e din bre Edona se pse të duam më së shumti?’, dhe Miloti thotë ‘E di valla, vetëm sepse nuk zhvishet’”, tregoi Edona.