Gruaja në ballkon bënte s* me të dashurin, bie papritur nga lartësia, dëmton shtyllën kurrizore

Kemi dëgjuar shpesh aksidente që ndodhin gjatë marrëdhënieve seksuale, megjithatë ajo që ka ndodhur me një çift në Taipei ishte gati tragjike, pasi një grua ra nga ballkoni dhe përfundoi në pjesën e sipërme të një makine, njofton media kosovare Bota Sot.

Incidenti u regjistrua nga kamerat CCTV duke treguar momentin e pakëndshëm me gruan që binte mbi një sedan të zi të parkuar para ndërtesës së apartamenteve.

Nga përplasja, gruaja dukej se kishte marrë dëmtime të rënda në kurriz, ndërsa partneri mundohet ta qetësojë duke e përqafuar dhe puthur.

Një dëshmitar okular tha për mediat lokale: “Po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjuam një zhurmë të madhe dhe ajo përfundoi mbi makinë”.